Rūta Genutė

DSC_9585

Šiuo metu dietistė yra vaiko priežiūros atostogose.

 

Pastaruoju metu didžiausią savo dėmesį skiriu vaikų bei sportuojančių mitybai. Daugėja vaikų, turinčių per didelio svorio problemų. Žinoma, jie dar to nesupranta, kol nepasijaučia išskirtiniai ir nesusiduria su patyčiomis. Ieškant būdų kaip padėti vaikui, pirmiausia, reikia kalbėti su žmogumi, kuris ruošia maistą jam. Tėvų, o neretai ir senelių,  mitybos įpročius perima vaikas. Deja, ne visada suformuojami geri vaikų mitybos įpročiai.

KAIP SUPRASTI, KAD ŽMOGUI REIKIA DIETISTO PAGALBOS?

Jei žiūri į veidrodį ir nepatinka atvaizdas jame, jau galima kreiptis pas dietistą. Norint sulieknėti, ar priaugti svorio žmonės dažniausiai kreipiasi į tuos, kurie turi asmeninės patirties. Tačiau padėti šiuo klausimu puikiai gali ir dietistas, nes apart asmeninės patirties jis turi dar ir tinkamų žinių.

Dažnas klientas turi ne vieną netinkamą mitybos įprotį ar sveikatos negalavimą. Dažnas skundžiasi vidurių užkietėjimu, vienų ar kitų produktų netoleravimu, padidėjusiu skrandžio rūgštingumu. Tokiu atveju išsamiai išsiaiškinus kliento nusiskundimus būtina sudėlioti tinkamai mitybos racioną. Neretai su klientais deriname mitybą su sportu. Nes vien tik sportas ar vien tik mityba ne visada gali padėti pasiekti išsikeltus tikslus. Džiaugiuosi, kad vis daugiau kreipiasi būsimų mamyčių, kurios nori subalansuoti mitybą nėštumo ar žindymo metu.

SU KOKIOMIS PROBLEMOMIS DAŽNIAUSIAI KREIPIASI Į JUS?

Dažniausiai kreipiasi klientai siekiantys sumažinti, padidinti, išlaikyti kūno svorį, subalansuoti mitybą dėl įvairių sveikatos negalavimų. Dalis klientų nori tiesiog atversti „švarų lapą“ ir pradėti tinkamai maitintis, nes pavargo išbandyti vieną už kitą skambesniais dietas, planuoja naują gyvenimo etapą, pavyzdžiui vestuves, motinystę, pradėti jausdamiesi puikiai ir didžiuodamiesi savimi.

Registracija dietistės konsultacijai tel. nr. +37064425555.