VAIKAS ŠIUOLAIKINIŲ TECHNOLOGIJŲ PASAULYJE

Kada:
vasario 10, 2018, 11:00 am – 2:00 pm
2018-02-10T11:00:00+00:00
2018-02-10T14:00:00+00:00
Kur:
Sveiko vaiko studija "Mama, aš esu"
Tiltų g. 16 (PC "Kiras)
Klaipeda
Lithuania
Cost:
18 EUR
Contact:
(8-678) 60660
VAIKAS ŠIUOLAIKINIŲ TECHNOLOGIJŲ PASAULYJE @ Sveiko vaiko studija "Mama, aš esu"

VASARIO MĖNESIO RENGINYS

 

2018 m. vasario mėn. 10 d.

Nuo 11.00 iki 14.00 val.

 

KAIP TEISINGAI SUREGULIUOTI IT ĮRANGĄ, KAD TAUSOTŲ VAIKO SVEIKATĄ?

Renginio metu tėveliai galės dalyvauti praktinėje demonstracijoje. UAB „ATEA” yra sukaupusi gilią patirtį teikiant IT paslaugas. Įmonė atsakinga nuo IT sprendimo sukūrimo iki įrangos diegimo ir priežiūros. Įmonės atstovai tėveliams atliks vizualizaciją: su dviem monitoriais bus demonstruojama kaip sureguliuoti kompiuterio monitorių darbui su dokumentais, žaidimams, filmų peržiūrai. Taip pat bus demonstruojami planšetinių kompiuterių ekrano nustatymai, padėsiantys kuo mažiau varginti mažųjų vartotojų akytes.

 

Užsiėmimą veda: UAB „ATEA“ Filialo direktorius Saulius Vedeikis

 

KAIP IT VEIKIA VAIKO SVEIKATĄ: NAUDA IR ŽALA?

Nuolat kyla klausimų, ar kenkia IT naudojimas vaikų sveikatai? Kaip apsaugoti vaikus nuo jų žalojančio poveikio?

Tėvų užduotis yra padėti vaikams tapti nepriklausomais nuo kompiuterio ir išmokti naudotis įrenginiais saikingai, tačiau tam reikia turėti labai daug žinių. Mokslų daktarė, vaikų ligų gydytoja aptars atvejus, kuomet vaikui kyla fizinių, socialinių ir psichologinių pavojų sveikatai, kaip padėti išvengti rizikos. Paaiškins į ką reikėtų tėveliams kreipti dėmesį, kai vaikas naudoja IT, kad vėliau netektų gailėtis dėl sutrikdytos mažylio sveikatos.

 

Užsiėmimą veda: Vaikų ligų gydytoja, vaikų pulmonologė – alergologė Dr. Indrė Būtienė

 

KODĖL IR KAIP VAIKAS TAMPA PRIKLAUSOMAS NUO IT?

Kaip kyla tokia situacija, kad vaikas neranda įdomios veiklos, ar per mažai yra skatinamas užsiimti kitomis veiklomis, išskyrus IT? Kaip elgtis, kai tenka stebėti tokius signalus: vaikas pamokas ar kokį kitą užsiėmimą daro atmestinai, mechaniškai, kad tik vėl galėtų pasiimti į rankas telefoną ar kompiuterį? Kaip paskatinti vaiko motyvaciją ir interesus domėtis šeimos gyvenimu, laiku su draugais, lankyti visuomeninius renginius? Kai dingsta REALYBĖS interesas, vaikas tampa VIRTUALIOS ERDVĖS GYVENTOJU. Psichologė analizuos ir kartu su tėveliais ieškos praktinių sprendimų, aptardama tėvų ir vaikų tarpusavio santykius, kai reikia susitarti ir nuspręsti formuojant dienotvarkės įpročius.

 

Užsiėmimą veda: Vaikų ir suaugusiųjų psichologė Daiva Grikšienė

  

KOKS BŪTINAS MANKŠTŲ IR PRATIMŲ KOMPLEKSAS IT AKTYVIAM VAIKUI?

Ilgas sėdėjimas prie kompiuterio jau tampa neišvengiamybė mūsų ir mūsų vaikų gyvenime, tačiau darbą prie kompiuterio galima suderinti ir su sveikatai naudinga veikla. Užsiėmimo metu vaikams ir jų tėveliams specialistė išmokys kaip taisyklingai ir kokius pratimus bei mankštas atlikti nugarai, kaklui, pečiams, regėjimui, kurie privalomi kiekvienam vaikui, norint saugiai dirbti kompiuteriu, kad sumažinti neigiamą darbo su kompiuteriu poveikį sveikatai.

 

Užsiėmimą veda: Sveikatą stiprinanti Sporto pedagogė Alina Bocman

 

RENGINIO KAINA: 18 Eur

 

VYKDOMA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA Į RENGINĮ

Bilietus į RENGINĮ Dalyviai gali įsigyti el. parduotuvėje:

https://mamaassergu.lt/parduotuve/product/vaikas-siuolaikiniu-technologiju-pasaulyje/

Tel. +370 678 60660

El. p. studija@mamaassergu.lt

Komentarų: 0

Post A Comment